Podrobnosti

Ljubitelje teka in hoje obveščamo, da se z letošnjim Geotekom za kratek čas odmikamo od blatnih stezic in se podajamo v bolj urbano okolje Velenja. V sklopu prireditev, ki spremljajo 5. Slovenski geološki kongres, se bomo na predvečer otvoritve kongres, 2.10.2018 ob 16:45 zbrali pred restavracijo Ribiški dom v bližini NK Rudar v Velenju. Po kratkem ogrevanju se bomo ob 17:00 spopadli s progo okoli Škalskega jezera in se z njo borili nadaljnjih 45 minut. Proga ne ponuja klasičnih nevarnosti dosedanjih prireditev, kot so ocvrte miške, klopi in medvedi, bo pa pred nami drugačen izziv. V odmerjenem času bomo skušali preteči in prehoditi čim več kilometrov, ki se bodo pretvorili v denarna sredstva, namenjena prostovoljnemu velenjskemu Društvu prijateljev mladine Levi breg – Velenje. Naš trud bo, kot vedno do sedaj, ovrednotilo Slovensko geološko društvo po formuli 1 krog = 1 €. Udeležba na Geoteku bo tokrat brezplačna in odprta za vse.

Za več informacij se lahko obrnete na elektronski naslov luka.gale@ntf.uni-lj.si. Za udeležbo se lahko odločite v zadnjem trenutku, bo pa organizacijo nekoliko olajšala predhodna prijava na omenjen e-naslov.

Geotek bomo izpeljali v vsakem vremenu.

Vabilo na 3. GeoTek