Podrobnosti

V oktobru vas Slovensko geološko društvo (SGD) in Slovenski komite mednarodnega združenja hidrogeologov (SKIAH) vabita na dvodnevno strokovno ekskurzijo v SV Slovenijo in na Madžarsko. Potekala bo v petek in soboto, 13. in 14. 10.2017, na njej pa bomo spoznali naravne danosti tega dela Panonskega bazena: od ostankov vulkanov, mineralnih in termomineralnih voda, geotermalne energije, nafte in zemeljskega plina, itd. Z nami bo šel tudi lokalni turistični vodič, zato ne bo manjkalo kulturnih informacij.

Podrobnosti o obiskanih točkah si lahko preberete v programu spodaj.

Za udeležbo izpolnite prijavnico (spodaj) do najkasneje 01.10.2017 in jo pošljite po navadni pošti ali kot skeniran dokument na v njej navedeni naslov.

Naj poudarimo, da ekskurzija ni namenjena samo članom obeh društev, ampak vsem, ki jih zastavljene teme zanimajo. Prednost članstva je v popustu na ceno aranžmaja.

V kolikor bi se nam radi pridružili med potjo (ker avtobus pelje iz Ljubljane), je to možno na nekaterih AC priključkih, podrobnejše želje pa napišite v prijavnico.

Za vsa strokovna vprašanja je na voljo na , glede organizacije in aranžmajev pa pišite agenciji Putra na

Vabljeni!

Prijavnica na strokovno ekskurzijo SGD in SKIAH