Aktualno

Vabilo na dogodek ob 70. obletnici delovanja Slovenskega geološkega društva

. . Ogledov: 459

sgd70 logo01 color

 

Spoštovane članice in člani Slovenskega geološkega društva! Spoštovani kolegi geologi in ljubitelji geologije! Spoštovane članice in člani Slovenskega geološkega društva! Spoštovani kolegi geologi in ljubitelji geologije!

Slovensko geološko društvo bo 1. junija 2021 praznovalo 70 let delovanja. Vabimo vas na dogodek, v torek, 1.6.2021 ob 13 uri.s katerim bomo počastili obletnico in bo potekal  na povezavi https://uni-lj-si.zoom.us/j/99826566601?pwd=TG5iL1pjQnRlSFhmM3NJZFdJaDRodz09

Program dogodka:

           - Pozdrav predsednice društva (Branka Bračič Železnik)

           - Nagovori vabljenih govornikov

           - Pregled zgodovine društva (Matevž Novak)

           - Predstavitev novega logotipa (Petra Žvab Rožič)

           - Predstavite nove številke glasila društva PRELOM (Mihael Brenčič)

           - Predstavitev priložnostnih znamk (Branka Bračič Železnik) 

 

Upam, da se vidimo in Srečno! 

Branka B. Železnik, predsednica